Для того, щоб скачати гру Galaxy On Fire 2: Second Dimension безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Галактика у Вогні 2: Другий вимір, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Galaxy On Fire 2: Second Dimension
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Galaxy On Fire 2: Second Dimension - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Galaxy On Fire 2: Second Dimension на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Galaxy On Fire 2: Second Dimension. Ігровий процес.

Опис гри: Galaxy On Fire 2: Second Dimension (Галактика у Вогні 2: Другий вимір):

Стався витік інформації на Deep Science якою скористалися пірати ... За допомогою нового променя (в вкраденої з дип сайнс інформації були результати обстеження останків Воідов і їх корабля і невідомі креслення) який вони створили за кресленнями воідов їм вдалося позбудеться їхнього головного ворога ... Кейта Максвелла переносить в інший вимір де все по іншому ... Пірати знову погрожують всій галактиці ...

У моді:

  • Full HD графіка з пк версії
  • новий захоплюючий сюжет

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 351

Скачати гру Galaxy On Fire 2: Second Dimension (Галактика у Вогні 2: Другий вимір) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Galaxy On Fire 2: Second Dimension для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Галактика у Вогні 2: Другий вимір на мобільник.