Для того, щоб скачати гру Frogger: Beats'n'Bounces безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Фроггер: Бий і відскакує, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Frogger: Beats'n'Bounces
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Frogger: Beats'n'Bounces - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Frogger: Beats'n'Bounces на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Frogger: Beats'n'Bounces. Ігровий процес.

Опис гри: Frogger: Beats'n'Bounces (Фроггер: Бий і відскакує):

У цьому новому пригоді Frogger ви знову повинні провести найпопулярнішу в історії ігор жабу через світ повний небезпек. На цьому шляху нашого зеленого героя чекає безліч пригод: перетин жвавих трас, болота, ліси і пустелі, повні перешкод і ворогів.

Новинкою управління в грі стало те, що ухиляючись від брязкає зубами крокодилів або злих змій, Frogger може рухатися тільки під музику! Чим краще ви зможете управляти Frogger, тим більше мух і метеликів він зможе зловити переходячи з рівня на рівень. Пориньте у світ пригод і розкрийте секрет загадкового прокляття Frogger в класической грі з музикою «твіст»!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 55

Скачати гру Frogger: Beats'n'Bounces (Фроггер: Бий і відскакує) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Frogger: Beats'n'Bounces для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Фроггер: Бий і відскакує на мобільник.