Для того, щоб скачати гру Favorite checkers безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Кращі шашки, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Favorite checkers
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Favorite checkers - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Favorite checkers на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Favorite checkers. Ігровий процес.

Опис гри: Favorite checkers (Кращі шашки):

Favorite Checkers - це відразу дві гри в одній: - "росіяни" шашки - "куточки" Від аналогів дану гру вигідно відрізняє безліч доступних режимів битви: онлайн-гра через GPRS або Bluetooth, гра удвох на одному телефоні або поодинці проти телефону. Під час онлайн-ігри або ігри через Bluetooth ви можете обмінюватися повідомленнями, тим самим отримуючи у своє розпорядження прекрасний чат. Особливості гри: - 2 типи гри: «росіяни» шашки і куточки. - Наявність швидкої онлайн-ігри через GPRS. - Гра через Bluetooth (на телефонах, що підтримують Bluetooth в Java-додатках). - Гра удвох на одному телефоні. - Автоматичне збереження мережевої гри на сервері при виході або обриві зв'язку. - Відправлення повідомлень противнику. - Вбудована історія повідомлень.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 679

Скачати гру Favorite checkers (Кращі шашки) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Favorite checkers для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Кращі шашки на мобільник.