Для того, щоб скачати гру Farm Invasion USA безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Захоплення Ферми США, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Farm Invasion USA
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Farm Invasion USA - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Farm Invasion USA на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Farm Invasion USA. Ігровий процес.

Опис гри: Farm Invasion USA (Захоплення Ферми США):

У мерзенних інопланетян закінчився попкорн і вони направляються за поповненням його запасів на Землю. Їх мета - врожайні кукурудзяні поля, що належить нічого не підозрюючи сільській родині. Наївні гуманоїди думали, що фермери роблені пальцем - не тут-то було. Ця ферма стане для інопланетних загарбників справжнім пеклом, а комбайн для збирання кукурудзи - натуральним жнець Смерті. Зберіть багатий урожай прибульців, скосивши їх під корінь, і розстрілюючи з різноманітної зброї літаючі тарілки. Ви фермер. В один прекрасний день інопланетяни висаджуються на ваше кукурудзяне поле і починають його знищувати. Ваша мета - знищити інопланетян і тим самим врятувати свої володіння.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 379

Скачати гру Farm Invasion USA (Захоплення Ферми США) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Farm Invasion USA для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Захоплення Ферми США на мобільник.