Для того, щоб скачати гру Star factory безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Фабрика Зірок, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Star factory
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Star factory - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Star factory на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Star factory. Ігровий процес.

Опис гри: Star factory (Фабрика Зірок):

Раніше ти міг тільки мріяти про це, а тепер віртуальна "Фабрики зірок - 7" може опинитися в твоєму мобільному, і, повір, вона не трохи не гірше реальної! Якщо ти не встиг пройти кастинги і потрапити в реальний проект, то ти з легкістю можеш стати 17-м учасником віртуальної "Фабрики зірок 7" і поборотися за право стати справжньою зіркою. Якщо ж тобі вже придивилися справжні учасники 7-ий Фабрики, то ти можеш грати і за одного з 16 героїв. Твоя головна мета - дійти до фінального концерту і стати переможцем, але на шляху до перемоги на тебе чекає стільки всього цікавого!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,9
Голосів: 81

Скачати гру Star factory (Фабрика Зірок) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Star factory для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Фабрика Зірок на мобільник.