Для того, щоб скачати гру Enter The Flip безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Вхід в Фліп, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Enter The Flip
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Enter The Flip - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Enter The Flip на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Enter The Flip. Ігровий процес.

Опис гри: Enter The Flip (Вхід в Фліп):

Знаменитий чоловічок повернувся на екрани мобіл! Відмінна графіка і зручний геймплей в java-грі. У музеї невеликого міста стався злочин - хтось вкрав коштовні камені, які раніше належали імператорові Римської імперії. Твоє завдання полягає в тому, щоб боротися з крадіями, щоб отримати всі 9 коштовних каменів назад. Java-гра на кожному рівні має режим дії "фліп". Ти можеш міняти кольори екрану, тим самим проходити рівень і знайти ключ. Збери всі ключі, щоб відкрити потрібні двері і відшукай 9 коштовних каменів і допоможи повернути їх назад в музей.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 1 894

Скачати гру Enter The Flip (Вхід в Фліп) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Enter The Flip для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Вхід в Фліп на мобільник.