Для того, щоб скачати гру Dragon Island безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Острів Дракона, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Dragon Island
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Dragon Island - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Dragon Island на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Dragon Island. Ігровий процес.

Опис гри: Dragon Island (Острів Дракона):

Після тисячі років спокою і миру древнє Зло, бездіяльне в полум'яних глибинах Острови Драконів прокинулося. Демони, які сіють смерть і розруху рухаються до королівства, і їх повелитель - злісний Дракон, що ненавидить все живе. І йдуть вони, спустошуючи землі та винищуючи людей, залишаючи палаючі руїни, і радіє Дракон, смакуючи кінець світу. Темрява готуватися прийняти цей світ у свої жадібні згубні обійми.

І тільки один єдиний відважний воїн може врятувати світ. Але часу залишилося так мало, напевно, він не встигне ... Адже Зло треба викорінювати на Острові Дракона, там, де воно зародилося, а шлях туди довгий і смертельно небезпечний.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 354

Скачати гру Dragon Island (Острів Дракона) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Dragon Island для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Острів Дракона на мобільник.