Для того, щоб скачати гру Demobbed безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри ДМБ, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Demobbed
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Demobbed - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Demobbed на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Demobbed. Ігровий процес.

Опис гри: Demobbed (ДМБ):

Герої популярної армійської комедії ДМБ розкривають міжнародну змову! І нехай наш боєць ходить у самоволки і квасить, як російський мужик - він ще раз справою доведе, що з такими солдатами нам не страшний ніякий ворог!


Головний герой гри - типовий рядовий військовослужбовець. Чи не новобранець, але до дембеля ще дослужив. Періодично ходить у самоволки в найближче село, щоб купити черговий подарунок своїй коханій. Він і уявити собі не міг, у що виллється пошук подарунка на 8-е березня! І вже тим більше не уявляв, що саме йому належить розкрити небезпечну змову, організований продажними полковником і підступними арабськими терористами!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 173

Скачати гру Demobbed (ДМБ) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Demobbed для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно ДМБ на мобільник.