Для того, щоб скачати гру Disney Solitaire Master безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Дісней. Пасьянс, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Disney Solitaire Master
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Disney Solitaire Master - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Disney Solitaire Master на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Disney Solitaire Master. Ігровий процес.

Опис гри: Disney Solitaire Master (Дісней. Пасьянс):

Ця збірка пасьянсів включає в себе цілих 10 видів пасьянсу: Косинка (Клондайк), Юкон, Вільний осередок, Гольф, Сім сестер, Покерний, Тузи зверху, Суворий, Пари, Піраміда! У грі вас чекають три режими гри: «швидка гра», гра «на ранги» і режим «Пасьянс Делюкс», які не дадуть вам занудьгувати! Швидка гра дозволить вам швидко зіграти в улюблений пасьянс; в режимі гри «на ранги» ви можете відстежувати результати інших гравців. У режимі Делюкс ви можете відкрити 5 додаткових версій пасьянсу - нові призові карти допоможуть вам здійснювати таке, про що ви і не думали раніше. Вас чекають годинник захоплюючого ігрового процесу!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 142

Скачати гру Disney Solitaire Master (Дісней. Пасьянс) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Disney Solitaire Master для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Дісней. Пасьянс на мобільник.