Для того, щоб скачати гру Detectives: Murder of a businessman безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Детективи: Вбивство бізнесмена, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Detectives: Murder of a businessman
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Detectives: Murder of a businessman - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Detectives: Murder of a businessman на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Detectives: Murder of a businessman. Ігровий процес.

Опис гри: Detectives: Murder of a businessman (Детективи: Вбивство бізнесмена):

Перед вами перша серія з детективних квестів нового покоління: Кримінальні байки - Вбивство бізнесмена. Це наш район і ми повинні навести в ньому порядок! Хтось вбив комерсанта і ти повинен провести розслідування жорстокого злочину. В якості героя можна вибрати бравого опера або красиву дівчину-слідчого. Допитувати свідків, збирай докази і не бійся застосувати зброю, коли зустрінеш бандитів лицем до лиця. Продовження серії слід ...


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,5
Голосів: 108

Скачати гру Detectives: Murder of a businessman (Детективи: Вбивство бізнесмена) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Detectives: Murder of a businessman для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Детективи: Вбивство бізнесмена на мобільник.