Для того, щоб скачати гру Crazy Hospital безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Божевільна Лікарня, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Crazy Hospital
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Crazy Hospital - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Crazy Hospital на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Crazy Hospital. Ігровий процес.

Опис гри: Crazy Hospital (Божевільна Лікарня):

Непідозрюючий пацієнт виявляється в надзвичайній кімнаті невідомої лікарні, в якій тривають дуже дивні речі. Медсестри мучать безпорадних пацієнтів, хірурги вирізають свої ініціали в дорогоцінні частини тіла, і доктора таємно виконують химерні операції на необережних жертви нещасного випадку. Наш хворий і сердитий один вирішує шукати причину цього безумства. Дивний вірус торкався персонал? Хтось поширює галюциногени через систему кондиціонування повітря? Частина управління лікарні має деяку дивну релігійну групу? Особливості гри Crazy Hospital:

  • Шість дуже дивних супротивників у стилі комікса у великому плані;
  • Боріться з диявольськими медсестрами, божевільними докторами і муміфікованими пацієнтами!
  • Шість видів дивного зброї - для того що б розібратися з божевільним персоналом лікарні з дефібрилятором і дезинфікуючими бризками!

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 851

Скачати гру Crazy Hospital (Божевільна Лікарня) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Crazy Hospital для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Божевільна Лікарня на мобільник.