Для того, щоб скачати гру Crash Bandicoot. Crash Of The Titans безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Креш бандикутов. Крах Титанів, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Crash Bandicoot. Crash Of The Titans
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Crash Bandicoot. Crash Of The Titans - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Crash Bandicoot. Crash Of The Titans на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Crash Bandicoot. Crash Of The Titans. Ігровий процес.
Скріншот java гри Crash Bandicoot. Crash Of The Titans. Ігровий процес.
Скріншот java гри Crash Bandicoot. Crash Of The Titans. Ігровий процес.

Опис гри: Crash Bandicoot. Crash Of The Titans (Креш бандикутов. Крах Титанів):

Креш бандикутов повернувся, щоб знову врятувати світ, і він отримав нові руйнівні здібності! 50 барвистих рівнів і 5 чудових арен. Збирайте фрукти від повалених ворогів, вони стануть в нагоді для покупки поліпшення якостей вашого героя. Використовуйте одного ворога в якості зброї для удару по іншим! На допомогу у важких ситуаціях прийде вірний друг, магічна маска Аку-Аку. Нова система боїв: кулаками, ногами, численні напади та спеціальні комбо. Боротьба проти могутніх ворогів і руйнівні удари гарантовані.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 1 488

Скачати гру Crash Bandicoot. Crash Of The Titans (Креш бандикутов. Крах Титанів) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Crash Bandicoot. Crash Of The Titans для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Креш бандикутов. Крах Титанів на мобільник.