Для того, щоб скачати гру Crash Arena 3D безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Жесть-арена 3D + Bluetooth, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Crash Arena 3D
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Crash Arena 3D - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Crash Arena 3D на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Crash Arena 3D. Ігровий процес.
Скріншот java гри Crash Arena 3D. Ігровий процес.
Скріншот java гри Crash Arena 3D. Ігровий процес.
Завантаження відео...

Опис гри: Crash Arena 3D (Жесть-арена 3D + Bluetooth):

Аварії - незмінна складова будь-яких автогонок. У грі Crash Arena 3D аварії поставлені основною задачею. У мобільній грі Crash Arena 3D тобі довірять управляти одним з чотирьох потужних класичних "muscle"-карів. Тарань інших і залишся останнім з тих, що вижили! Пройди "кар'єру" щоб відкрити всі тачки і арени! Бийся в "вільній гонці" на швидкість проходження заїзду! Покажи друзям хто з вас справжній гонщик в грі по Bluetooth! - Максимально деталізована тривимірна графіка. - Реалістична фізика задньопривідного автомобіля - рівно настільки, щоб управління машиною на мобільному телефоні залишалося комфортним. - Опрацьована система пошкодження автомобіля. - Мультиплеер, що включає гру до 4-х чоловік через Bluetooth - передача рекордів заїзду на сервер, участь у світовому рейтингу. - 4 класичних "muscle"-кара. - 3 різних арени для заїздів.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,0
Голосів: 1 010

Скачати гру Crash Arena 3D (Жесть-арена 3D + Bluetooth) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Crash Arena 3D для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Жесть-арена 3D + Bluetooth на мобільник.