Для того, щоб скачати гру Crash And Trash безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Crash And Trash, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Crash And Trash
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Crash And Trash - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Crash And Trash на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Crash And Trash. Ігровий процес.

Опис гри: Crash And Trash:

Манекену Даммі набридла його пекельна робота - брати участь в краш-тестах автомобілів. Він вирішив раз і назавжди позбутися від неї, забруднивши репутацію найвідоміших автоконцернів. Як це зробити? Перетворити кращі моделі машин на купу металобрухту! Виїжджайте разом з Даммі на трасу і як слід повеселитесь! Але щоб розбити автомобіль вщент, потрібно набрати велику швидкість. Уникайте перешкод на трасі, які сповільнять ваш хід, і вичавлюйте газ до упору! Хочете отримати доступ до галереї зображень з краш-тестів? Тоді ви повинні на кожному рівні зібрати по буквах слово "crash". У кожної машини є свої слабкі місця, і ви про них дізнаєтеся! Направляйте машину на щит, щоб завдати машині максимальної шкоди. Чим більше ушкоджень вона отримає, тим крутіше буде анімація.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,5
Голосів: 34

Скачати гру Crash And Trash безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Crash And Trash для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Crash And Trash на мобільник.