Для того, щоб скачати гру Cops L.A. Police безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Поліція Лос Анжелеса, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Cops L.A. Police
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Cops L.A. Police - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Cops L.A. Police на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Cops L.A. Police. Ігровий процес.
Скріншот java гри Cops L.A. Police. Ігровий процес.
Скріншот java гри Cops L.A. Police. Ігровий процес.

Опис гри: Cops L.A. Police (Поліція Лос Анжелеса):

Ви коли-небудь опинялися у відділенні міліції? Деякі навіть частіше, ніж хотілося б. З міліцією або поліцією жарти погані, вони їх просто не розуміють. Ледь що, відразу беруться за зброю або палицю. З такими хлопцями вам і належить зустрітися в грі. Але тепер ви вже в шкурі запеклого копа з усіма витікаючими. Вам належить розслідування численних злочинів, що здійснюються практично щодня на вулицях "міста Ангелів". Гра наповнена спецопераціями, цікавими і дуже небезпечними. Проникайте в будівлі, проводите розслідування, опечатувати території і яро боріться зі злочинністю, наказявая місцевих авторитетів. Для любителів погоні з запахом паленої гуми предумотрени рівні з гонками. Там вам належить наздогнати і зупинити викрадача, ну і ... покарати його! Адже ви поліцейський, закон на вашому боці. Ні, не так. Ви і є закон! Оберігайте себе і його в своєму обличчі.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 818

Скачати гру Cops L.A. Police (Поліція Лос Анжелеса) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Cops L.A. Police для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Поліція Лос Анжелеса на мобільник.