Для того, щоб скачати гру Company of Heroes безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Компанія Героїв, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Company of Heroes
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Company of Heroes - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Company of Heroes на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Company of Heroes. Ігровий процес.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Company of Heroes (Компанія Героїв):

Company of Heroes - справжньому революційною гра в світі стратегій в реальному часі, що оповідає про подвиги солдатів десантних військ США під час Другої світової. Почавши гру з фатального дня «Д», гравець незабаром опиниться в самому центрі бойових дій на другому фронті. Відчуйте небувалу силу, відвагу і хоробрість героїв, що визначили долю всього людства на роки вперед. Випробуйте себе на неперевершених по динамізму і загостренню пристрастей віртуальних полях битв Другої світової.

У вашому розпорядженні буде відразу кілька, аж до 10, підрозділів (юнітів) різної спеціалізації. Не всі види військ буду вам доступні відразу, але вже з другого рівня ви можете урізноманітнити своє піше військо, що складається із стрільців, кулеметників.
Надзвичайно красива і цікава стратегія в реальному часі на військову тематику.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 314

Скачати гру Company of Heroes (Компанія Героїв) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Company of Heroes для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Компанія Героїв на мобільник.