Для того, щоб скачати гру An honest traffic cop (gaishnik) безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Чесний Даішник, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
An honest traffic cop (gaishnik)
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: An honest traffic cop (gaishnik) - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра An honest traffic cop (gaishnik) на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри An honest traffic cop (gaishnik). Ігровий процес.

Опис гри: An honest traffic cop (gaishnik) (Чесний Даішник):

Головна дійова особа - ДАІшник, віртуоз смугастої палички і майстер "переговорів". Герой народного фольклору, володар автомагістралі і гроза водіїв! Тільки він здатний одним помахом зупинити хуру на льоту, перевірити аптечку, фінанси водія і впоратися про здоров'я тещі. Все вірно, це віртуоз смугастої палички і майстер "переговорів" - Даішник. Зустрічі з ним не побажаєш ні "чайнику", ні професіоналові. Але не все так сумно, з "чесним" Даішником завжди можна домовитися. Уяви що ти один з них, і тепер ти диктуєш правила на дорогах! Потрібно надягти кашкет, зловити порушника, зібрати начальству на банкет і піти на підвищення! Рано чи пізно, в нагороду за твій завзятий і чесна праця, звичайний, некомфортабельних пост перетвориться на шикарний особняк. Зрозуміло, можна штрафувати за перевищення швидкості. Але щоб зробити життя водіїв ще більш нестерпним, ти можеш купити знак обмеження швидкості і поставити його в несподіваному для них місці. Тоді хороша виручка тобі забезпечена. Але будь обережний, не переплутайте машину приватника з машиною спецслужб!

 

Особливості гри Чесний Даішник:

  • Необмежена величина штрафу;
  • Різноманітні завдання;
  • Можливість покупки бонусів;
  • Міні-гра, що розвиває швидкість реакції і спритність пальців.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 1 635

Скачати гру An honest traffic cop (gaishnik) (Чесний Даішник) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра An honest traffic cop (gaishnik) для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Чесний Даішник на мобільник.