Для того, щоб скачати гру Car Jack Streets безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Викрадач, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Car Jack Streets
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Car Jack Streets - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Car Jack Streets на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Car Jack Streets. Ігровий процес.

Опис гри: Car Jack Streets (Викрадач):

Car Jack Street - це варіація на тему GTA. Але ніякого плагіату тут, насправді, немає: нова гра розробляється під керівництвом двох колишніх членів команди DMA Design, яка колись і створила першу частину GTA.
За десять років рід діяльності цих двох розробників - Пола Ферлі (Paul Farley) і Джиммі Брянт (Jamie Bryant) - не змінився: Car Jack Street копіює GTA майже повністю, включаючи дизайн і геймплей. Вид в грі зверху, заняття звичні: викрадення автомобілів, участь у кримінальних діяннях, їзда по відкритому для вільного переміщення місту. Навіть міні-ігри схожі на представлені в GTA, в Car Jack Street герой між місіями може працювати таксистом і постачальника піци.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 318

Скачати гру Car Jack Streets (Викрадач) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Car Jack Streets для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Викрадач на мобільник.