Для того, щоб скачати гру Brave Heart безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Хоробре серце, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Brave Heart
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Brave Heart - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Brave Heart на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Brave Heart. Ігровий процес.

Опис гри: Brave Heart (Хоробре серце):

Офіційна мобільна гра, заснована на багаторазовому володаря різних кіно-премій, фільмі "Brave Heart" (Хоробре серце), в якій гравець стає відважним шотландським воїном Вільямом Уолласом. Історія починається в в 1280 році в Шотландії. Ми довідаємося історію легендарного національного героя Вільяма Уолласа, що присвятив себе боротьбі з англійцями при королі Едварде Довгоногому. Він рано втратив батька, загиблого від рук англійців, і його забрав до себе дядько Оргайл, який дав йому хорошу освіту в Європі. На Батьківщину Вільям повертається вже дорослою людиною, що мріє завести сім'ю і жити мирним життям. Але доля розпорядилася інакше. Його наречену вбили англійці, і він почав свій хрестовий похід за свободу. Він знав перемоги, поразки, дружбу, любов і зрада. І так вам разом з Вільямом належить вести довгу кровопролитну війну з англійцями у боротьбі за незалежність Шотландії. Правда, для початку доведеться зібрати розрізнені клани гордих горян (кожен клан має свої відмінні риси - хтось краще торгує, у когось особливо люті воїни). Мобільна гра цієї оперативної стратегії упакована безліччю завдань і місій, які вимагають швидко мислення і стратегічного маневрування на полі битви. Приєднайтесь до Вільяму Уолласу в його пошуках свободи!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,9
Голосів: 227

Скачати гру Brave Heart (Хоробре серце) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Brave Heart для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Хоробре серце на мобільник.