Для того, щоб скачати гру Brain Challenge 2 Stress Management безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Мозковий Штурм 2: Управління Стресом, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Brain Challenge 2 Stress Management
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Brain Challenge 2 Stress Management - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Brain Challenge 2 Stress Management на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Brain Challenge 2 Stress Management. Ігровий процес.
Скріншот java гри Brain Challenge 2 Stress Management. Ігровий процес.
Скріншот java гри Brain Challenge 2 Stress Management. Ігровий процес.

Опис гри: Brain Challenge 2 Stress Management (Мозковий Штурм 2: Управління Стресом):

Ідеальний тренажер для особистого росту і розвитку інтелекту і процвітання. До збірки логічних завдань і тестів увійшли не тільки наукові головоломки, але і реальні життєві ситуації, наприклад, з ремонту машини. Розвивай кмітливість і ставай розумнішим!

Програма містить масу тестів і тренувальних вправ на пам'ять, концентрацію, логіку і математику. Оціни свої розумові здібності в різних ситуаціях і спробуй їх поліпшити. Регулярна гра в ці тести дозволить поліпшити свій інтелект. А крім того, з їх допомогою можна підвищити свою стійкість до стресу. Ось здивуються колеги та рідні!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 427

Скачати гру Brain Challenge 2 Stress Management (Мозковий Штурм 2: Управління Стресом) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Brain Challenge 2 Stress Management для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Мозковий Штурм 2: Управління Стресом на мобільник.