Для того, щоб скачати гру Boulder Dash M.E. 2 безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Boulder Dash M.E. 2, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Boulder Dash M.E. 2
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Boulder Dash M.E. 2 - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Boulder Dash M.E. 2 на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Boulder Dash M.E. 2. Ігровий процес.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Boulder Dash M.E. 2:

У печерах слід остерігатися величезних падаючих булижників і лютих ворогів. До того як минуть останні секунди, відведені вам на проходження лабіринту, потрібно зібрати достатню кількість дорогоцінних каменів і дістатися до виходу. Попутно рекомендуємо прихоплювати кувалди для «боротьби» з каменюками, а бомби - для «спілкування» з недругами. Недруги будуть присутні удосталь, кожен зі своїм сюрпризом. Зростаючі стіни, амеби, світляки і метелики насправді набагато небезпечніше, ніж можуть здатися на перший погляд. Вони готові на будь-які хитрощі, тільки б наш Рокі збився з шляху ...


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 74

Скачати гру Boulder Dash M.E. 2 безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Boulder Dash M.E. 2 для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Boulder Dash M.E. 2 на мобільник.