Для того, щоб скачати гру Biocide безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Біоцид, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Biocide
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Biocide - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Biocide на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Biocide. Ігровий процес.
Скріншот java гри Biocide. Ігровий процес.
Скріншот java гри Biocide. Ігровий процес.
Скріншот java гри Biocide. Ігровий процес.
Скріншот java гри Biocide. Ігровий процес.

Опис гри: Biocide (Біоцид):

Інопланетний розум захопив секретну військову базу «Авель 74», розташовану на кораловому острові в Тихому океані. Група «Фантом», складається з трьох осіб, була закинута на цей острів, щоб з'ясувати всі деталі того, що сталося. Пройшло вже досить багато часу, а від «Фантома» немає ні звісточки ... Командир пошукової групи залишається на пустельному тихоокеанському острові з абсолютно незнайомими і непередбачуваними формами життя, прибулими з космосу. Одне про прибульців відомо достовірно - вони агресивні і завітали на Землю нема з дружньою місією. В умовах смертельної небезпеки не залишається нічого, окрім як вбивати ворогів без зволікань, тим більше що кожен убитий ворог - джерело боєприпасів і аптечок, відновлюють здоров'я. У ході виконання місії ви будете отримувати повідомлення, з якими слід уважно ознайомитися. У них ви знайдете поради та підказки щодо того, де найрозумніше шукати місце розташування головного ворога. Крім прибульців вам загрожуватимуть і цілком земні небезпеки, наприклад, акули. Бійтеся їх і пам'ятайте, що ці рибки не стануть нападати на вас, якщо ви замре на місці. У воді можна пересувати на шлюпці. Колючий дріт під високою напругою, магнітні міни, зомбі та інші вороже налаштовані суб'єкти перетворять виконання місії на тихому океанському острові в суцільне пекло. Вижити за всяку ціну!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 189

Скачати гру Biocide (Біоцид) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Biocide для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Біоцид на мобільник.