Для того, щоб скачати гру Animal Tycoon безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Зоомагнат, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Animal Tycoon
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Animal Tycoon - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Animal Tycoon на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Animal Tycoon. Ігровий процес.
Скріншот java гри Animal Tycoon. Ігровий процес.
Скріншот java гри Animal Tycoon. Ігровий процес.

Опис гри: Animal Tycoon (Зоомагнат):

У цій грі ви станете власником власного зоопарку! Щоб ваші тварини почували себе добре, вам доведеться не тільки забезпечувати їх просторими вольєрами і «другими половинками» для створення вдалого потомства, але проявити талант бізнесмена, адже без напливу відвідувачів зоопарк миттю збанкрутує! Крім того, вам в потилицю дихають численні конкуренти, і вам належить обійти їх, щоб саме у ваш зоопарк люди йшли, щоб відпочити і помилуватися тваринами. Розміщуйте різні види тварин в різні вольєри. У цю захоплюючу гру ви зможете грати не тільки поодинці, але й зі своїми друзями - до 4 чоловік можуть спробувати себе в ролі директорів зоопарків, змагаючись між собою на одному телефоні!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 451

Скачати гру Animal Tycoon (Зоомагнат) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Animal Tycoon для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Зоомагнат на мобільник.