Для того, щоб скачати гру Amy's Adventure безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Пригоди Емі, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Amy's Adventure
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Amy's Adventure - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Amy's Adventure на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Amy's Adventure. Ігровий процес.

Опис гри: Amy's Adventure (Пригоди Емі):

Музей Єгипту опинився на порозі відкриття сенсації! В околицях однієї з пірамід люди стали набувати втрачену молодість! Молодому археологу, Аманді Голдберг доручено розгадати загадку влади над часом, спершу пізнавши всі «принади» хитрих головоломок, поборовшись із наганяють страх муміями. На допомогу чарівною Емі приходить її колега - Артур Цвайштайн, першим випробував повернення молодості.

Вам належить допомогти команді археологів подолати нелегкий лабіринт усередині піраміди і осягнути таємниці стародавньої цивілізації. Але не варто забувати про те, що не можна втрачати ні хвилини, адже не відомо, що тягнуть за собою зміни людської долі! А відчуття дружнього плеча і непереможне почуття гумору героїні неодмінно зроблять свою справу і наблизять бажану перемогу.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
6,2
Голосів: 60

Скачати гру Amy's Adventure (Пригоди Емі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: