Для того, щоб скачати гру Aladdin безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Аладдін, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Aladdin
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Aladdin - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Aladdin на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Aladdin. Ігровий процес.

Опис гри: Aladdin (Аладдін):

Ну хто ж не любить казки? А якщо це історія про Алладіна і його чудесну лампу, то ніхто не залишиться байдужим до цієї захоплюючої гри. Допоможіть Аладдину подолати незвичайні перешкоди і небезпеки, які очікують його на шляху до заповітної лампи з Джином. Її викрав злий дядько нашого героя і заховав глибоко під землею. Нелегко доводиться Алладіну без допомоги чарівника Джина, але він ніколи не кине свого друга в біді і докладе всіх зусиль, щоб його відшукати. У грі яскрава, барвиста анімація, а музичний супровід чудово доповнює сюжет! Розроблено кілька рівнів складності, так що шукати Джина стає все важче.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 972

Скачати гру Aladdin (Аладдін) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Aladdin для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Аладдін на мобільник.