Для того, щоб скачати гру Asterix and Obelix: Mission Cleopatra безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
 Asterix and Obelix: Mission Cleopatra
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону:  Asterix and Obelix: Mission Cleopatra - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра  Asterix and Obelix: Mission Cleopatra на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри  Asterix and Obelix: Mission Cleopatra. Ігровий процес.
Скріншот java гри  Asterix and Obelix: Mission Cleopatra. Ігровий процес.
Скріншот java гри  Asterix and Obelix: Mission Cleopatra. Ігровий процес.

Опис гри: Asterix and Obelix: Mission Cleopatra (Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра):

Часи фараонів давно пройшли, але могутня Клеопатра не сумує! Вона доведе Юлію Цезарю, що її народ ще здатний на великі подвиги, спорудивши для римського імператора золотий палац всього за три місяці! Але всі кращі архітектори в даний момент зайняті, тому цим займеться нещасний Нумеробіс. Терміни підтискають, так що йому не обійтися без Чарівного Напою мудрих друїдів, що дарує велику силу. І, звичайно ж, йому допоможуть два відважних і безжурних галла - Астерікс і Обелікс! Вони охоче виручають невдалого архітектора, врятують частина величної Клеопатри і вправно провчать хитрого Цезаря, який дуже не хоче залишитися в дурнях!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 1 301

Скачати гру Asterix and Obelix: Mission Cleopatra (Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Asterix and Obelix: Mission Cleopatra для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра на мобільник.